MeMap sana rehberlik edecek

Modern tıp ve teknolojik gelişmeler sayesinde artık daha uzun yaşıyoruz. 100 yıl önce ortalama insan ömrü 30 yıldı, şimdi ise 85'e ulaştı. Ne yazık ki insanların çoğu uzayan ömrünün %20'sini sağlıksız ve birine muhtaç geçiriyor. MeMap'in yeni nesil fitness sistemi, fiziksel sağlığının ve hayatının kontrolünü eline alman için yanında.

Doğru egzersizle sağlıklı ömrünü uzatman mümkün.

Sağlıklı ömür, kronik hastalıklar olmadan, yaşamı devam ettirmek için yardıma ihtiyaç duymadan, fiziksel ve mental olarak sağlıklı yaşanan yılların uzunluğudur. Takvim yaşı geri alınamaz ama doğru egzersiz stratejisi ile fiziksel olarak gençleşmek ve uzun yıllar fit yaşamak mümkün. Sağlıklı ömrü uzatmak için en büyük silahınız egzersiz yapmak! Fitness Check-Up sizin için doğru olanı söyler ve fiziksel sağlığınızı mükemmel hale getirecek egzersiz stratejisini verir.

Daha sağlıklı bir yaşam için vücudunun potansiyelini keşfet.

Fiziksel sağlığı iyileştirebilmek için önce seviyeyi ölçmek gerekir. Fiziksel ve fizyolojik kapasiteyi görmek, vücudun gerçek ihtiyacına uygun ve tamamen kişiselleştirilmiş egzersiz planının başlangıç noktasıdır.

Fitness Check-Up nedir?

Dışarıdan bakarak görünmeyen sağlıkla ilişkili tüm fitness bilgilerini ortaya çıkaran ölçüm protokolüdür. Fitness Check-Up test verileri ile hesaplanan FitSkor®'unuz size gerçekten ne kadar fit olduğunuzu gösterir. Fitness Check-Up raporunuzda tüm test sonuçlarınız, fiziksel kapasiteniz, eksik ve güçlü taraflarınız ve bunların sağlığınızı nasıl etkilediği anlayabileceğiniz şekilde ve detaylı olarak verilir.

FitSkor® nedir?

FitSkor®, yaşınıza ve cinsiyetinize göre fitness seviyesinizi sayısal olarak ifade eden, dünyadaki ilk ve tek objektif puanlama sistemidir. FitSkor® fitness eğitmeni eşliğinde yapılan fiziksel test verileri kullanılarak ScoreSoft® yazılımında hesaplanır ve değerlendirilir. ScoreSoft® yazılımı sağlığa ilişkin tüm fitness bileşenleri tek tek değerlendirilir ve sağlığa katkı oranlarına göre tek bir puan şeklinde FitSkor®'u hesaplar.

Yeni nesil fitness deneyimine hazır mısın?

Kayıt Ol & Randevu Al

MeMap merkezlerini ve eğitmenlerini görebilmek için ücretsiz kayıt olun.
Kayıt olduktan sonra istediğiniz MeMap hizmeti için randevu oluşturabilirsiniz.

Kayıt ol