Dijital Fitness Platformu

MeMap® Fitness hizmetleri ve yazılımı içeren bir platformdur. Seni, Yeni Nesil Eğitmenlerle ve Akıllı Merkezlerle bir araya getirir ve fitness ile ilgili hizmetler sunar.
Eğitmenleri ve merkezleri Akıllı Fitnes Yazılımı®'na ulaştırır.
Tek yapman gereken sitemize ücretsiz kayıt olmak.

Patentli inovasyon FitSkor®

FitSkor®, kişiye özel fitness değerlendirme notudur.
Sağlığa ilişkin 6 fitness bileşenini fiziksel testlerle ölçer.
Ölçülen tüm verilerin bir araya gelerek fiziksel uygunluk durumunu gösteren tek bir FitSkor®'a dönüşür.

FitSkor®'a USPTO ve EPO patentli bir buluştur.
Fitnes bileşenlerini tek bir FitSkor®'a dönüştüren dünyadaki ilk ve tek ölçüm sistemidir.

Akıllı Fitness Sistemi®

MeMap Akıllı Fitness Sistemi®, önce seni test eder.
Patentli algoritmasıyla FitSkor®’unu hesaplar.
Vücudunun gerçek ihtiyacına uygun, daha verimli ve daha kısa, optimum egzersiz stratejileri üretir.
Aktivitelerini değil, FitSkor®'unu takip eder.
FitSkor®'un değiştikçe fitness hedefini gerçek zamanlı yeniler. Değişen FitSkor® verilerine göre senin için en doğru egzersiz stratejisini sürekli yeniden oluşturur.

Akılı Fitness Yazılımı®

MeMap platformu içinde yer alan web tabanlı mesleki bir fitness yazılımıdır. Kişinin sağlık ve fitness verilerini kaydeder, patentli algoritması ile tüm fitnes bileşen puanlarını hesaplar ve kişiye özel tek bir FitSkor®'a dönüştürür. Bilimsel, sana özel egzersiz stratejileri hazırlar. Ne tür egzersizi, ne sıklıkta ve hangi sürede yapman gerektiğini söyler. Tek yapman gereken Akıllı Fitness Sistemi®'ni kullanan Yeni Nesil Fitness Eğitmeni® ve MeMap Merkezlerine ulaşman.

MeMap Seni Özgürleştirir

Fiziksel sağlığının ve hayatının kontrolü artık sende. MeMap'in Akıllı Fitness Sistemi® ve Yeni Nesil Fitness Yazılımı® sana özel, senin için, yeteri kadar egzersiz tavsiye ediyor. Sağlıklı kalman ve bununla birlikte hayatın da tadına varman için ne fazla ne eksik, tam senlik egzersiz. Sürdürülebilir başarı için MeMap'i deneyimlemeye hazır mısın?

Yeni Nesil Fitness Eğitmenleri ile Tanış

Sağlık, egzersiz ve davranış bilimleri bilgisi ile donatılmış MeMap eğitmenleri sonuç odaklıdır. Her kişinin bireysel sağlık durumuna, risk sınıfına ve Fitskor®'una göre kişiye özel egzersiz stratejileri üretir. MeMap eğitmenleri ile çalışmak sana bilimsel verilere dayalı ve tamamen kişisel bir fitness programı sağlar. İşine yaramayacak, zaman ve para kaybettirecek egzersizlerden kurtulur, sonuç odaklı ve ölçülebilir gelişimi deneyimlersin.

Paylaşılan Değer

MeMap, bir iş modeli olarak ekonomik değer yaratırken aynı anda bir sosyal sorun olan toplum sağlığına da fayda sağlamak amacıyla tasarlandı. İşimizde başarılı oldukça toplum için de sosyal ilerlemeyi sağlamak istiyoruz.
Toplumumuza, sigorta sistemine hatta devletlere yardım edebileceğimizi biliyoruz. Devlet bütçeleri artan sağlık masraflarının ağır yükü altında. Daha sağlıklı bir toplum için hepimizin görevi üstümüze düşeni yapmaktır.

Nerede Bulurum

MeMap merkezleri ve eğitmenleri ile buluş

Başarılı bir fitness stratejisi bilimle desteklenir ve önceliği sağlıktır. MeMap sağlık durumunu göz önünde bulunduran, tamamen sana özel bir gelişim programı sunar. Tek yapman gereken sitemize ücretsiz kayıt olduktan sonra MeMap Akıllı Fitness Sistemini bulunduran merkezlere ve eğitmenlere ulaşmak.

Randevu al & Hemen başla!

Fitness anlayışını yeniden tasarlayan MeMap, hayattaki hedeflerini yakalamak için senin yanında olmaya hazır. Peki sen fiziksel kapasiteni ne kadar biliyorsun? Sonuçları takip ediyor musun? Hemen randevu al, sana özel ve sonuç odaklı fitness programını beraber yaratalım.