MeMap Nedir?

MeMap sana, eğitmenlere, merkezlere fitness ile ilgili hizmet ve uygulama barındıran platformdur.
MeMap, seni, eğitmenleri, fitness merkezlerini ve kurumları ortak faydada buluşturmak için yaratıldı.

Fitness Karnenin özeti FitSkor®!

İsteklerini dinleyen ama asıl ihtiyaçalarını kapsamlı ölçümlerle ortaya çıkaran Yeni Nesil Fitness Eğitmeni, FitSkor® ile güçlü ve zayıf yanlarını tespit edecek ve sağlığını riske atmadan doğru hedeflerini saptayacak.

Yeni Nesil Fitness Eğitmenlerle Tanış

Sağlık, egzersiz ve davranış bilimleri ile donatılmış MeMap eğitmenleri sonuç odaklıdır. Her kişinin bireysel sağlık durumuna, risk sınıfına ve Fitskor®'una göre kişiye özel egzersiz stratejileri üretir. Memap eğitmenleri ile çalışmak sana bilimsel verilere dayalı ve tamamen kişisel bir fitness programı sağlar. İşine yaramayacak, zaman ve para kaybettirecek egzersizlerden kurtulur, sonuç odaklı ve ölçülebilir gelişimi deneyimlersin.

Düşünce Liderliği

MeMap, bir iş modeli olarak ekonomik değer yaratırken aynı anda bir sosyal sorun olan toplum sağlığına da fayda sağlamak amacıyla tasarlandı. İşimizde başarılı oldukça toplum için de sosyal ilerlemeyi sağlamak istiyoruz.

Amacı olan kariyer

Etkiye sahip olacağınız bir takıma katılın!

MeMap'in düzenlediği bireysel veya toplu tanıtım günlerine katıl, düşünce liderleri ve MeMap Eğitmenleri ile tanış. Kafandaki tüm sorulara yanıt bulabileceğin ve ufkunu genişletecek bu etkinliklere katılmak için bizimle iletişime geç yada elçilerimize ulaş

Nerede Bulurum

MeMap merkezleri ve eğitmenleri ile buluş

Başarılı bir fitness stratejisi bilimle desteklenir ve önceliği sağlıktır. Memap sağlık durumunu göz önünde bulunduran, tamamen sana özel bir gelişim programı sunar. Tek yapman gereken sitemize ücretsiz kayıt olduktan sonra MeMap Akıllı Fitness Sistemini bulunduran merkezlere ve eğitmenlere ulaşman.

Randevu al & hemen başla!

Fitness anlayışını yeniden tasarlayan MeMap, hayattaki hedeflerini yakalamak için senin yanında olmaya hazır. Peki sen fiziksel kapasiteni ne kadar biliyorsun? Sonuçları takip ediyor musun? Hemen randevu al, sana özel ve sonuç odaklı fitness programını beraber yaratalım.

Randevu al