MeMap Platformuna Üyelik

Fiyat: Ücretsiz

MeMap platformundan yararlanabilmeniz için siteye üye olmanız gerekmektedir. Temel kişisel bilgilerinizi profil sayfanızdan istediğiniz zaman silebilir ve üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

FitSkor Oluşturma Lisansı

Fiyat: 150 ₺

Danışaların MeMap eğitmenine ulaşması, kişisel FitSkor'unun oluşturulması ve verilerinin saklanması için alınan lisanstır. Bunun yanında bir sene boyunca eğitmenlere ulaşmak ve diğer hizmetlerden yararlanmayı da içerir.

Yazılım Kullanım Lisansı

Fiyat: 400 ₺

MeMap eğitmeni ve MeMap Sistem kullanıcıları için, MeMap yazılımının senelik kullanım lisansıdır. FitSkor® oluşturma lisansı dahil değildir.

Fitness Merkezi Lisansı

Fiyat: 1200 ₺

Üyelerini MeMap "Akıllı Fitness Sistemi" ile yönetmek isteyen fitness merkezleri için üretilen yıllık lisanstır. Merkez en az bir en fazla üç MeMap eğitmenini atayabilir. Bu fiyata merkez üyelerinin FitSkor oluşturma lisansları dahil değildir.

Kurumsal Şirket Lisansı

Fiyat: İletişim gerekir

Kurumsal şirket lisansları şirketin çalışan sayısına göre değişiklik gösterir. Teklif almak için MeMap yetkilileri ile iletişime geçilmesi gerekir.

MeMap üyeleri randevu sistemi ile aşağıdaki hizmetlerden yararlanabilirler.

Hizmetler ve Fiyatlandırmaları

FitSkor Ölçümü

Fiyat: 200 ₺

Bu hizmet, bireylerin sağlığa ilişkin fiziksel ve fizyolojik düzeylerini kapsamlı bir şekilde değerlendirmek için tasarlandı. FitSkor ölçümünde, kardiyovasküler dayanıklılık (maxVO2), alt ekstremite ve üst ekstremite kuvveti, gövde dayanıklılığı, esneklik ve vücut kompozisyonunuz değerlendirilir. Her fitness bileşenin sağlığınıza ve hayat kalitenize katkısı düşünülerek egzersiz reçetelendirmesi yapılır.

Egzersiz Reçetelendirme

Fiyat: 150 ₺

Bu hizmet, FitSkor'u belirlenmiş ve kişisel eğitmen ile çalışmak istemeyen bireyler için tasarlandı. Fiziksel ve fizyolojik ihtiyaçlarınıza göre belirlenmiş hedeflere, haftada ayıracağınız gün sayısı ve süreye bağlı olarak egzersiz reçetelendirmesi tasarlanır. Bu hizmeti MeMap eğitmeninizin çalıştığı fitness merkezlerinden birinde veya sizin çalıştığınız merkezde alabilirsiniz.

Submaximal MaxVO2 Ölçümü

Fiyat: 125 ₺

Bu hizmet, submaksimal egzersiz ile (ör: koşu bandı, bisiklet, kürek vs.) vücudunuzun kullanabildiği oksijen miktarının değerlendirilmesi yapılır. Bu ölçüm, fitness seviyenizi belirten en önemli bileşendir. Yaş ve cinsiyetinize göre enerji sarfiyatınızın ne durumda olduğunu, kilo kontrolünüze etkisini ve sağlığınızın nasıl etkileneceğini öğreneceksiniz.

Kuvvet ve Esneklik Ölçümleri

Fiyat: 125 ₺

Bu hizmet, alt ekstremite, üst ekstremite kuvvetini ve gövde dayanıklılığını ölçmek için tasarlandı. Kuvvet ölçümlerini içeren bu hizmetten yararlanabilmeniz için FitSkor ölçümünüzün en az bir kere yapılmış olması gerekir. Bu ölçümler sayesinde egzersiz reçetelendirmenizde hangi bölgelere öncelik tanımanız gerektiği ortaya çıkar.

Vücut Kompozisyon Ölçümü

Fiyat: 70 ₺

Bu hizmet toplam vücut ağırlığınız, yağ ve yağsız kütlenizin tespitini içerir. Bu değerlerin sağlığınızı, fiziksel uygunluğunuzu ve günlük performansınızı nasıl etkilediğini öğreneceksiniz.
Önemli Not!!! Vücut Kompozisyon tespiti alışılagelmiş "yağım, kasım ölçülüyor" değildir. Kas kuvvetinizi ölçmeden kaslarınız gücü ile ilgili bir fikir edinmeniz söz konusu değildir. Nitekim diğer vücut kompozisyon yöntemlerinde böyle bir bilginin olmaması bu yüzdendir.

Kilo Kontrolü ve Negatif Kalori Projeksiyonu

Fiyat: 125 ₺

Mevcut yağ oranınızın tespitini yaşınız ve cinsiyetinize göre olmanız gereken yüzdelere (Dünya Sağlık Örgütüne göre) ulaşmanız için ne kadar yağ vermeniz gerektiği hesaplanır. Bu hesap formulize edilmiş Bazal Metabolizma Hızı (BMR), günlük fiziksel aktivite zorluğu (günlük tutularak MET cinsinden hesaplanır), maxVO2 seviyeniz ve egzersiz frekansınız hesaba katılarak hedeflere ulaşmanız için günlük ne kadar enerji açığı yaratmanız gerektiği hesaplanmaktadır.
Not: Görüşme öncesinde günlük tutulması ve maxVO2 seviyenizin tespit edilmiş olması gerekir.

Birebir özel ders hizmeti

Fiyat: 125 ₺

Bire bir özel ders hizmeti, kişisel MeMap eğitmeninizle yeni oluşturulmuş egzersiz programınızı uygulamak, mevcut bir program üzerinde çalışmaya devam etme olanağı sağlar. Çalışma seansları istenildiği kadar programlanabilir.