MeMap Dijital Platformu Sayesinde


Generic image
"Akıllı Fitness Yazılımı'na" erişirsin

MeMap platformunda eğitmen hesabına sahip olarak, Akıllı Fitness Yazılımına erişirsin. Eğitmen hesabından üyelerinin tüm verilerini yönetirsin.

Generic image
Kazancını artırırsın

MeMap ile iş modelinin bir parçası olursun. İş hesabın sana FitSkor Lisans almanı sağlar. Bu lisansalar sayesinde üyelerinin FitSkor ölçümlerini yapabilir ve ayrıcalıklı olursun.

Generic image
Sistem kullanıcısı olabilirsin

MeMap platformunda yer almak istemiyorsan, MeMap Fitness Yazılımını kapalı sistem kendi mevcut üyelerinle kullanabilirsin. Dış dünyaya kapalı ama yine de bilimsel verileri üyelerinle paylaşabilirsin.

Generic image
MeMap Eğitmeni olabilirsin

MeMap dijital platformu seni ve ölçüm yaptığın merkezi dış dünyaya tanıtacak. FitSkor'unu öğrenmek isteyen herkes MeMap platformu üzerinden senden tek tıkla randevu alabilecek.

Akıllı Fitness Yazılımı Sayesinde

Generic image
Beyninin bisikleti olacak

Bir kişinin 10 km'yi kat etmesi için 1000 kcal. ihtiyacı varsa, aynı mesafeyi bisikletle kat etmek için 200 kcal.'ye ihtiyacı olur. Üstelik bu mesafe daha hızlı katedilir.
İşte bilgisayar ve yazılım beyin için aynı görevi görür. MeMap Fitness Yazılımı beyniniz için bisiklet görevi görsün diye tasarlandı.

Generic image
Mesleğine ait yazılımın var artık

MeMap mesleğine ait eşsiz bir yazılım geliştirdi. Meslektaşlarınla ortak dili konuşacak ve danışanlarına kattıklarını rakamlarla gösterebilecek fırsatın olacak.

Generic image
Amacı olan kariyere sahip olacaksın

50 yaşında kaç tane fitness eğitmeni tanıyorsun? Tüm eğitim hayatın ve meslek tecrüben 15 senede bitecek bir meslek için mi? Eğitmen başarısını çıplak çekilmiş karın kaslarını sergilemekten uzaklaştırmak ve bilimi halka daha yakınlaştırmak artık senin elinde?

Generic image
Bilim elçiliği yapacaksın

Zaten bilim adamısın ama artık bunu rakamlarla gösterme fırsatın var! Her gün kullandığın hareketler ve veriler artık bir anlam ifade edecek.

Generic image
Sorumlulukları eşit dağıtır

Danışanının gelişimi sadece sana ait olmayacak. Senin eğitmen olarak programlarınla değiştirebildiklerin var ama değiştiremeyeceklerin de...Vücut kompozisyon odaklı istekler senin sorumluluğunda değil ama maalesef geliştirebildiklerini gösterememek seni zor durumda bırakıyor. Bunun değişmesi artık senin elinde!

Generic image
Egzersiz stratejisi üretir

MeMap Fitness Yazılımı danışanının mevcut skorlarına göre ve egzersize ayırabildiği süreye göre strateji oluşturur. Danışanının her gün farklı egzersiz türü yapma isteği aslında gelişimi yavaşlatan bir durumdur. Bundan sonra hedefler belli olacak ve egzersizlerin sıralaması bile değişerek hedeflere daha hızlı ulaşma şansınız olacak.

MeMap ne değildir

Generic image
Felsefesi olmayan bir platform değildir!

Platformda yer alan MeMap Eğitmenleri ortak dil konuşurlar. Ortak ölçüm protokolleri kullanırlar. Sağlığa ilişkin egzersiz felsefeleri vardır. Bu standardizasyonu sağlamak için eğitmenlerin bilgi, tecrübe ve seviyeleri MeMap tarafından sınanır.

Generic image
Ücretsiz bir hizmet değildir!

MeMap platformuna üye olmak ücretsizdir. Ancak MeMap'in "Akıllı Fitness Yazılımı" 'na erişiminiz için Yazılım Kullanım Lisansına sahip olmanız gerekir.

Generic image
Performans bakış açısıyla çalıştıran bir eğitmen değildir

Türkiye'de son birkaç seneye kadar BESYO'larda Fitness İhtisas alanı yoktu. Şimdi de neredeyse yok! O halde sektörde çalışanların (muhtemelen sen de dahil) %99,9'u spor antrenörlüğü ihtisas alanından gelmekte. Fitness merkezlerde sağlık için egzersiz yapmaya gelenleri sporcu gibi çalıştırmak MeMap eğitmenininin felsefesi değildir.

Generic image
Yeni Nesil "Yaş" ile ilgili bir kavram değilidir

"Yeni Nesil Fitness Eğitmeni" sadece genç ve yeni yetişen eğitmen adayı anlamına gelmez. İnovasyona ve yeni fikirlere açık, bilgi edinmeye aç ve farklılık yaratmaya enerjisi olanlar için kullandığımız bir terimdir.