Senin İçin

Niye egzersiz yaptığını ve yaptığın egzersizin sana gerçekte ne kattığını biliyor musun? Gerçekte neye ihtiyacın olduğunun farkında mısın ? Peki bunları düzenli olarak ölçüp, gelişimini takip edebiliyor musun ? Memap sana tüm bunları bilimsel bir çatı altında sunuyor.

Eğitmenler İçin

Memap platformunu, mesleğini yaparken bilimsel verileri bir araç olarak kullanabilmeni ve üyelerine çok daha verimli egzersiz yaptırmanı sağlamak amacıyla geliştirdik. Bir eğitmen olarak potansiyelini çok üst seviyelere taşımak için buradayız.

Merkezler İçin

Bir spor merkezi için devamlılığın ve büyümenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Memap platformu kişileri, eğitmenleri ve merkezleri ortak paydada buluşturma kapasitesi ile spor merkezleri için devamlılığı olan ve sürekli büyüyen bir işbirliği sunuyor.

Kurumlar İçin

Bilimsel veriler gösteriyor ki, sağlığına ve zindeliğine özen gösteren çalışanlar, çok daha mutlu ve verimli oluyorlar. Kurumunuzun kollektif sağlığını artırmak, mutlu ve verimi yüksek bir iş ortamı yaratmak artık Memap ile mümkün. Bize katılın ve bilimsel veriler ile bütünsel gelişime şahit olun.

Akademik Kullanım

Aldığın eğitimi, bilimsel veriler ve sayısal sonuçlarla desteklemek, patentli ölçüm algoritmalarını kullanabilmek ve mesleğinde yıldızlaşmak ister misin? O halde Memap ailesine katıl, sertifikalı eğitmenimiz ol. Rekabet etme, rakipsiz ol!

Randevu al & Hemen başla!

Kendi FitSkoru'nu merak ediyorsan, MeMap platformuna kayıtlı eğitmenlerimizden randevu alabilirsin..
MeMap eğitmeni olmak istersen elçilerimize burdan ulaşabilirsin..
FitSkor ölçümü yapabilen bir fitness merkezine dönüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz..