Generic image
Kendini sürece dahil edersin

Anlamını bilmediğin verileri değil, sonuçları takip etme zamanı geldi. Objektif sonuçlarını, farkında olmadığın potansiyel gücünü göreceksin. Artık kontrol sende.

Generic image
Egzersizi hayatının bir parçası haline getirirsin

FitSkor® sonuçları sadece gelişimleri değil, egzersize ara verişlerin yarattığı düşüşleri de sana gösterir. Alışkanlıkların bedenin üstündeki etkilerini görür ve motivasyonunu her zaman yüksek tutmanı sağlar.

MeMap Dijital Platformu Sayesinde

Generic image
Yeni Nesil Eğitmen ve Merkezlere ulaşırsın

MeMap platformu sayesinde senin FitSkor® Ölçümü'nü yapacak Yeni Nesil Fitness Eğitmenine ve Ölçüm Merkezlerine ulaşabilirsin.

Generic image
Fitness karnene istediğin yerden ulaşırsın

Kendi profil sayfandan, FitSor®'un dahil tüm verilerine istediğin zaman ve her yerden ulaşabilirsin. Kendi verilerini istediğin eğitmen ile paylaşabilirsin.

Generic image
FitSkor® Lisansını profil sayfandan kendin satın alabilirsin

Profil sayfandan FitSkor® lisansını kendin satın alırsan hizmet alacağın eğitmen veya merkezi kendin seçebilirsin.

Generic image
FitSkor® Lisansını eğitmenin yada merkezinden edinebilirsin

Fitness hizmeti almak için eğitmen veya merkezden edindiğin FitSkor® lisans kodunu kullanarak ölçüm randevularını oluşturabilirsin.

Akıllı Fitness Yazılımı Sayesinde


Generic image
Hangi egzersiz metotlarını yapabileceğini öğrenirsin

Başarılı bir fitness stratejisi bilimle desteklenir ve önceliği sağlıktır. Yani Nesil Fitness Eğitmeni yazılım yardımıyla öncelikle sağlık taramanı detaylı analiz eder. Bu sayede risk faktörlerini öğrenir ve hangi egzersiz metotlarının sana uygun olduğunu söyler. Kapasiteni maksimum düzeyde kullabilmen için gerekli verilere sahip olursun.

Generic image
Bilimsel protokollerle FitSkor®'un hesaplanır

Akıllı Fitness Yazılımın patentli algoritması FitSkor®, fiziksel durumun tüm detayları ile analiz eder ve fitness seviyeni rakamsal olarak hesaplar. FitSkor®’un verdiği detaylı teknik analiz, güçlü ve zayıf olduğun yönleri ortaya çıkartır ve nerelerde en hızlı ve etkin gelişim kaydedebileceğini gösterir.

Generic image
İhtiyaçlarını tespit edersin

FitSkor® sayesinde isteklerinin ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını tespit edecek, güçlü ve zayıf yanlarını öğrenecek ve ulaşılabilir doğru hedefler için, sağlığını riske atmadan ne yapman gerektiğini bileceksin.

Generic image
Gelişimini takip edersin

Kişisel profil sayfandan yaptığın egzersizlerin sonuçlarını rakamsal olarak takip edersin. Bedenin en değerli varlığın! Başarın senin sürece ne kadar dahil olabildiğin ile yakından ilgili. MeMap seni sürece dahil eder ve eğitmenin de performansını ölçer.

Generic image
Ölçülebilir, objektif sonuçlarla tanışırsın

Yaptığın egzersizlerin sonuçlarını rakamsal olarak takip edersin. Bu sonuçları kişisel sayfanda saklar ve programın başlangıcından bu yana yaşadığın dönüşümü takip edebilirsin. Böylece egzersiz programını daha da geliştirebilir ve içindeki gerçek potansiyeli ortaya çıkartabilirsin!

Generic image
Sana özel egzersiz planı yaratılır

Akıllı Fitness Yazılımını kullanan eğitmen, FitSkor® verilerine göre, kendine koyduğun hedefleri sorgular, gerektiğinde seni ikna eder. Yazılımın patentli algoritması bu sefer ayırabildiğiniz gün ve süreye göre hangi fitness bileşenlerine öncelik tanınması gerektiğini tespit eder ve eğitmeniniz bu akışa göre egzersizlere karar verir.

MeMap Ne Değildir

Generic image
Ücretsiz bir hizmet değildir!

MeMap platformuna üye olmak ücretsizdir. Ama size ait FitSkor'a sahip olabilmeniz için FitSkor® Lisansına sahip olmanız gerekir. Bu lisansı profil sayfanızdan satın alabilir, MeMap Eğitmeni veya Akıllı Merkezlerden edinebilirsiniz.

Generic image
Veri bankası değildir

MeMap'in ticari politikası, son zamanlarda aşina olduğunuz ücretsiz platformların veri bankası oluşturup reklam verenlere sizin bilgilerinizi kullandırmak üzere kurulmamıştır. Sizden alınan bilgiler size ait fiziksel uygunluk karnenizi oluşturmak için zaruri bilgilerdir.


Generic image
MeMap aktivitelerinizi takip etmez

Okulda iken hocanız sizin kaç saat çalıştığınız ile ilgilenmez. Sınavda aldığınız not sizin ne kadar çalıştığınızı zaten gösterir.
MeMap piyasadaki çoğu fitness uygulaması gibi sizin aktivitelerinizi takip etmez. Yaptığınız aktivitelerin size katkısını ölçmek için tasarlandı. Dolayısıya doğru yolda olup olmadığınızı size söyler.

Generic image
MeMap değerlendirirken sizi dinlemez

Fitness endüstrisi tam tersine çalışıyor. Sizin isteklerinize göre hareket ediyor. İsteklerinizi de trendler etkiliyor.
Hastaneye gidip "ben bir beyin tomografisi çekmek istiyorum" demediğinize göre, egzersiz konusu niye böyle? MeMap isteklerinizden ziyade sizi doğru yöne sevk etmeyi görev bilir!

Generic image
MeMap boşa geçen zamanı sevmez!

Geçici moda trendler maalesef bazen tüm jenerasyonu bile olumsuz etkileyebiliyor. MeMap'in "Ölçmezsen, bilemezsin" felsefesi bu yüzden var. Senelerce çalışıp emekli olmayı beklerken, sigortanızın hiç yatmadığını öğrenmek istemezsiniz herhalde...

Generic image
MeMap sizin sporcu olmadığınızı bilir!

Hatta bu konuda çok ısrarcıdır. Egzersiz programınız dünya şampiyonluğu için tasarlanmaz. Önceliği sağlıktır, çalışma frekansları ve sürelerini siz belirtir MeMap ise FitSkor®'unuza göre uygun egzersiz stratejisi önerir.

Generic image
MeMap sadece egzersiz ile ilgili değildir!

MeMap egzersizi hayatınızın merkezi haline getirmez. Tüm fitness bileşenlerini eş zamanlı geliştirmenin kolay olmadığını bilir, bu yüzden MeMap fitness bileşenlerini sağlığınıza katkıları açısından önceliklendirme felsefesini benimsemiştir. Temel felsefe doğru hedef koyup sağlığa ilişkin fiziksel gelişmeyi sağlamaktır.

Generic image
MeMap yağ miktarınız çok ciddiye almaz!

Egzersizin değiştirebildiği asıl bileşenleri ölçmeden egzersizin katkılarını bilme şansınız yok. "Ölçüm" adı altında genellikle yağınıza bakılıyor hep. Halbuki yağ miktarınız fiziksel kapasiteniz ile çok ilişkili değildir. Bu bilgi çoğu zaman motivasyonunuzu da bozuyor. MeMap bu bakış açınızı değiştirmek için yaratıldı.