Eğitmen için MeMap Deneyimi

Generic image
ÜYE OL

MeMap'e üye ol. Profil sayfanı düzenle. MeMap Fitness Yazılımını kullanmak istediğini bize ilet. Biz sana en hızlı şekilde döneceğiz!

Generic image
EĞİTMEN HESABINI AÇALIM!

Sana eğitmen hesabı açabilmemiz için mesleki ve kişisel bazı bilgilerine ihtiyacımız olacak. Dijital ortamda formunuzu doldurduktan sonra seni platform üzerinden yazılıma ulaştıracağız.

Generic image
BEYNİNE BİSİKLET ÖĞRETELİM

İlk defa mesleğine ait bir yazılım kullanacaksın. MeMap sana hız katmak ve yardım etmek için geliştirildi. Ama senin yerini almak için değil. Artık bütün hesaplamaları çok daha hızlı yapacaksın. Sana bu süreçte yardım edeceğiz. Yazılımın özelliklerini sana tanıtacağız. Dijital ortamda kişi örnekleri ile yazılımın yapabildiklerini öğren.

Generic image
BEYNİN ARTIK BİSİKLET BİNİYOR

Beynin bisikleti olduğuna göre artık karar sende. İster dış dünyaya kapalı kendi danışanlarına Sistem Kullanıcısı olarak hizmet verirsin istersen de MeMap eğitmeni olup MeMap Platformunda yer alır ve FitSkorunu ölçmek isteyen herkese ulaşılabilir olursun. Sunacağın benzersiz hizmetle vazgeçilmez olmak artık senin elinde.

Generic image
DANIŞANLARININ FİTSORUNU ÖLÇ

MeMap fitness yazılımı ve patentli FitSkor® sayesinde danışanlarına ilk defa tüm fitness bileşenlerini hesaba katarak durumlarının ne olduğunu söyleyebileceksin. Bilginle geliştirebildiğin fitness bileşenlerinin gelişimlerini takip edip gösterebileceksin. Senin sorumluluğunda olmayan ve hayat alışkanlıklarına bağlı sonuçlar artık senin omuzlarında yük olmayacak.

Generic image
SONUÇLARI GÖSTER

Bilgin, becerin ve uygulamaların ile üyende yarattığın fiziksel dönüşümü artık onlara göstermenin ve hak ettiğin övgüyü almanın zamanı geldi. Üyende yarattığın gelişimi sadece bir tartıdan değil, Memap sayesinde bilimsel verilerle gösterebilir ve sürekli olarak takip edebilirsin. Böylece yarattığın fark gerçek anlamda ortaya çıkar. Mesleğinde yıldız olmak için ihtiyacın olacak tüm bilgiyi şimdi MeMap sana sağlıyor.