Ölçmezsen Bilemezsin!

"Sözünü ettiğimiz konuyu ölçebiliyor ve rakamlarla ifade edebiliyorsak bu konu hakkında bir şeyler biliyoruz demektir. Ancak rakamlarla ölçemiyorsak, bilgimiz yetersiz ve tatmin edici olmaktan uzaktır."

Lord Kelvin

Bedeninin yedek parçası yok

Sağlığınıza katkı yapmak uğruna yapılan egzersiz sizden bir şeyler götürmek zorunda değil.
Yandaki kasları yıkıma uğramış ve bu nedenle böbreği iflas etmiş bir maskot, FİT olmak için sağlığından vazgeçmek zorunda olduğunuzu size hatırlatabilir. Ancak bu doğu değil.
Daha bilinçli sen, kendini kendi gelişim sürecine dahil etmek artık senin elinde.
Akıllı Fitness Sistemi®'nin ilk ayağı sensin.

Yeni Nesil Fitness Eğitmeni

MeMap platformunda yer alan MeMap eğitmenlerinin elinde egzersizlerin sonuçlarını hızlı ve kolay hesaplayabilecekleri bir yazılım var. Bu yazılım sayesinde kişiye has FitSkor® hesaplanır. Böylece Egzersiz yapanı sedece eğitmenle bir araya getirmekle kalmaz, eğitmenlere verilen eğitimler sayesinde zaman çok daha verimli kullanılır.

Akıllı Merkezler

MeMap Akıllı Fitness Sistemi ile yönetilen merkezler Yeni Nesil Fitness Eğitmeni barındırarak ve ölçüm protokollerini uygulayabilecek seviyeye getirerek aslında üyelerini ne kadar değerli bulduklarını gösterir. Merkezler MeMap ile eğitmenlerinin de üyelerine kattıkları değerleri takip etme şansları vardır. Merkezler Akıllı fitnes sisteminin üçüncü ayağıdır.

Üç Ayaklı "Akıllı Fitness Sistemi"