FitSkor®’un kaç Biliyor musun?

Bildiğin diğer fitness uygulamalarının çoğu sadece yaptığın aktiviteyi kaydeder; kaç kilometre koştun, ne kadar kalori yaktın, nabzın kaç attı. Tüm bu veriler ne anlama geliyor?
Aktivitelerin fitness seviyeni nasıl etkiliyor? Fitskor® tüm bu sorularına cevap veriyor.
Fiziksel durumuna ait 6 farklı bileşenin fiziksel uygunluk puanlarını hesaplayarak tek bir nota dönüştürüyor. Bedenine ait tüm verilerini detaylarıyla görmeni sağlıyor.

Üye Ol! FitSkor®'unu Öğren

Fit misin? Nasıl bileceksin?

Ölçmezsen bilemezsin!

Genellikle fit miyim diye önce aynaya bakıyor sonra tartıya çıkıyorsun, belki de yağ oranını ölçtürüyorsun. Ama bunlar fit misin bilmek için yeterli veriyi sağlamıyor! Tüm fitness bileşenlerini ölçmeden, FitSkor®'unu bilmeden Fit misin bilemezsin.
İsteğine bağlı yazılan programlar senin ihtiyacın değil. MeMap önce tüm bileşenlerini ölçer. Sonra ihtiyacına göre ne yapman gerektiğini söyler. Gel, Fit misin söyleyelim. Belki sandığından çok daha fitsin...

Zamanını Boşa harcama!

Akıllı Fitness® Seni Özgürleştirir

İnsanlar çoğunlukla hiç ihtiyaçları olmayan, verimsiz egzersizlerle zaman kaybediyor. MeMap’in Akıllı Fitness Sistemi® sana aktivitelerinin gerçek sonucunu gösterir, işe yarayan ve yaramayanları söyler. Gerçek ihtiyacını belirler. Seni doğru hedefe götürecek egzersizlerin ne olduğunu öğretir. Sana özel, senin için, yeteri kadar egzersiz önerir. Sağlıklı ve Fit kalman için ne fazla, ne eksik; tam senlik egzersiz.
Hayatın tadını çıkar, artık kontrol sende!

En değerli varlığın bedenin!

Bugüne kadar yaptığın egzersizler ne kadar işe yaradı?
MeMap'le kendi gelişimini ve dönüşümünü takip et, bedenine ne olduğunu bil. Akıllı Fitness Yazılımı® senin FitSkor®'unu ve elde ettiğin sonuçlarını ölçerken, bedenini teslim ettiğin eğitmeni de ölçer.
MeMap Eğitmenleri seni ölçsün, Aktivitelerinin sonucunu gör. Eğitmeninin seni doğru hedeflere yönlendirip yönlendirmediğini öğren. Hedefimiz, sana rehberlik etmek.

Üye ol! FitSkor®'unu öğren

Bedenin yedek parçası yok!

Yanlış hedefler sakatlar, erken yaşlandırır, zaman kaybettirir.

Her beden eşsizdir, standarda girmez. Her fitness hedefi herkese uymaz. Daha fazlasını yapmak her zaman daha iyi değil. Doğru hedef belirlemen ve en kısa yolu bilmen önemli. Bedenin yedek parçası yok, bu kıkırdaklar, bu bağlar sana çok uzun yıllar lazım. Bir atlet gibi egzersiz yapmadan da son derece fit olabilirsin. Hedeflerin doğru mu MeMap sana söyler. Ne tür egzersizi, ne sıklıkta ve hangi sürede yapman gerektiğini bilirsin.

Egzersiz artık bir seçim değil, zorunluluktur!

İnsan ömrünün ortalama 85 yaşa dayandığı çağımızda bedenin sana çok daha uzun hizmet edecek. Ama hayat kaliten fizyolojik yaşınla denk. Bedenini genç tutmak da aslında senin elinde. Ömrünü daha sağlıklı ve kaliteli yapacak olan akıllı egzersizleri yapmak artık bir seçim değil, zorunluluk. Onun için MeMap senin görüntünle değil, fizyolojik yaşınla ilgilenir. MeMap uzun vadeli, sürdürülebilir değişimi yaratmak için kişiye özel bir hareket planı ve egzersiz stratejisi yaratır.

Üstünlüğümüz

MeMap bilimsel ölçüm ve analiz araçlarına sahip patentli bir inovasyondur.