FitSkor®’un kaç Biliyor musun?

Bildiğin diğer fitness uygulamalarının çoğu sadece yaptığın aktiviteyi kaydeder; kaç kilometre koştun, ne kadar kalori yaktın, nabzın kaç attı. Tüm bu veriler ne anlama geliyor?
Aktivitelerin fitness seviyeni nasıl etkiliyor? Fitskor® tüm bu sorularına cevap veriyor.
Fiziksel durumuna ait 6 farklı bileşenin fiziksel uygunluk puanlarını hesaplayarak tek bir nota dönüştürüyor. Bedenine ait tüm verilerini detaylarıyla görmeni sağlıyor.

Üye ol! FitSkor®unu öğren

Fit misin? Nasıl bileceksin?

Ölçmezsen bilemezsin!

Genellikle fit miyim diye önce aynaya bakıyor sonra tartıya çıkıyorsun, belki de yağ oranını ölçtürüyorsun. Ama bunlar fit misin bilmek için yeterli veriyi sağlamıyor! Tüm fitness bileşenlerini ölçmeden, FitSkor®'unu bilmeden Fit misin bilemezsin.
İsteğine bağlı yazılan programlar senin ihtiyacın değil. MeMap önce tüm bileşenlerini ölçer. Sonra ihtiyacına göre ne yapman gerektiğini söyler. Gel, Fit misin söyleyelim. Belki sandığından çok daha fitsin...

Zamanını Boşa harcama!

Akıllı Fitness® Seni Özgürleştirir

İnsanlar çoğunlukla hiç ihtiyaçları olmayan, verimsiz egzersizlerle zaman kaybediyor. MeMap’in Akıllı Fitness Sistemi® sana aktivitelerinin gerçek sonucunu gösterir, işe yarayan ve yaramayanları söyler. Gerçek ihtiyacını belirler. Seni doğru hedefe götürecek egzersizlerin ne olduğunu öğretir. Sana özel, senin için, yeteri kadar egzersiz önerir. Sağlıklı ve Fit kalman için ne fazla, ne eksik; tam senlik egzersiz.
Hayatın tadını çıkar, artık kontrol sende!

En değerli varlığın bedenin!

Bugüne kadar yaptığın egzersizler ne kadar işe yaradı?
MeMap'le kendi gelişimini ve dönüşümünü takip et, bedenine ne olduğunu bil. Akıllı Fitness Yazılımı® senin FitSkor®'unu ve elde ettiğin sonuçlarını ölçerken, bedenini teslim ettiğin eğitmeni de ölçer.
MeMap Eğitmenleri seni ölçsün, Aktivitelerinin sonucunu gör. Eğitmeninin seni doğru hedeflere yönlendirip yönlendirmediğini öğren. Hedefimiz, sana rehberlik etmek.

Üye ol! FitSkor®unu öğren

Bedenin yedek parçası yok!

Yanlış hedefler sakatlar, erken yaşlandırır, zaman kaybettirir.

Her beden eşsizdir, standarda girmez. Her fitness hedefi herkese uymaz. Daha fazlasını yapmak her zaman daha iyi değil. Doğru hedef belirlemen ve en kısa yolu bilmen önemli. Bedenin yedek parçası yok, bu kıkırdaklar, bu bağlar sana çok uzun yıllar lazım. Bir atlet gibi egzersiz yapmadan da son derece fit olabilirsin. Hedeflerin doğru mu MeMap sana söyler. Ne tür egzersizi, ne sıklıkta ve hangi sürede yapman gerektiğini bilirsin.

Egzersiz artık bir seçim değil, zorunluluktur!

İnsan ömrünün ortalama 85 yaşa dayandığı çağımızda bedenin sana çok daha uzun hizmet edecek. Ama hayat kaliten fizyolojik yaşınla denk. Bedenini genç tutmak da aslında senin elinde. Ömrünü daha sağlıklı ve kaliteli yapacak olan akıllı egzersizleri yapmak artık bir seçim değil, zorunluluk. Onun için MeMap senin görüntünle değil, fizyolojik yaşınla ilgilenir. MeMap uzun vadeli, sürdürülebilir değişimi yaratmak için kişiye özel bir hareket planı ve egzersiz stratejisi yaratır.

Üstünlüğümüz

MeMap bilimsel ölçüm ve analiz araçlarına sahip patentli bir inovasyondur.

Senin için MeMap Nedir?

MeMap ile daha verimli ve etkili bir egzersiz dünyasının kapılarını aralayacaksın.

MeMap Dijital Platformu Sayesinde

Generic image
Yeni Nesil Eğitmen ve Merkezlere ulaşırsın

MeMap platformu sayesinde senin FitSkor® Ölçümü'nü yapacak Yeni Nesil Fitness Eğitmenine ve Ölçüm Merkezlerine ulaşabilirsin.

Generic image
Fitness karnene istediğin yerden ulaşırsın

Kendi profil sayfandan, FitSor®'un dahil tüm verilerine istediğin zaman ve her yerden ulaşabilirsin. Kendi verilerini istediğin eğitmen ile paylaşabilirsin.

Generic image
FitSkor® Lisansını profil sayfandan kendin satın alabilirsin

Profil sayfandan FitSkor® lisansını kendin satın alırsan hizmet alacağın eğitmen veya merkezi kendin seçebilirsin.

Generic image
FitSkor® Lisansını eğitmenin yada merkezinden edinebilirsin

Fitness hizmeti almak için eğitmen veya merkezden edindiğin FitSkor® lisans kodunu kullanarak ölçüm randevularını oluşturabilirsin.

Akıllı Fitness Yazılımı Sayesinde

Generic image
Bilimsel protokollerle FitSkor®'un hesaplanır

Akıllı Fitness Yazılımın patentli algoritması FitSkor®, fiziksel durumun tüm detayları ile analiz eder ve fitness seviyeni rakamsal olarak hesaplar. FitSkor®’un verdiği detaylı teknik analiz, güçlü ve zayıf olduğun yönleri ortaya çıkartır ve nerelerde en hızlı ve etkin gelişim kaydedebileceğini gösterir.

Generic image
Hangi egzersiz metotlarını yapabileceğini öğrenirsin

Başarılı bir fitness stratejisi bilimle desteklenir ve önceliği sağlıktır. Yani Nesil Fitness Eğitmeni yazılım yardımıyla öncelikle sağlık taramanı detaylı analiz eder. Bu sayede risk faktörlerini öğrenir ve hangi egzersiz metotlarının sana uygun olduğunu söyler. Kapasiteni maksimum düzeyde kullabilmen için gerekli verilere sahip olursun.

Generic image
Gelişimini takip edersin

Kişisel profil sayfandan yaptığın egzersizlerin sonuçlarını rakamsal olarak takip edersin. Bedenin en değerli varlığın! Başarın senin sürece ne kadar dahil olabildiğin ile yakından ilgili. MeMap seni sürece dahil eder ve eğitmenin de performansını ölçer.

Generic image
İhtiyaçlarını tespit edersin

FitSkor® sayesinde isteklerinin ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını tespit edecek, güçlü ve zayıf yanlarını öğrenecek ve ulaşılabilir doğru hedefler için, sağlığını riske atmadan ne yapman gerektiğini bileceksin.

Generic image
Ölçülebilir, objektif sonuçlarla tanışırsın

Yaptığın egzersizlerin sonuçlarını rakamsal olarak takip edersin. Bu sonuçları kişisel sayfanda saklar ve programın başlangıcından bu yana yaşadığın dönüşümü takip edebilirsin. Böylece egzersiz programını daha da geliştirebilir ve içindeki gerçek potansiyeli ortaya çıkartabilirsin!

Generic image
Sana özel egzersiz planı yaratılır

Akıllı Fitness Yazılımını kullanan eğitmen, FitSkor® verilerine göre, kendine koyduğun hedefleri sorgular, gerektiğinde seni ikna eder. Yazılımın patentli algoritması bu sefer ayırabildiğiniz gün ve süreye göre hangi fitness bileşenlerine öncelik tanınması gerektiğini tespit eder ve eğitmeniniz bu akışa göre egzersizlere karar verir.

MeMap Ne Değildir

Generic image
Ücretsiz bir hizmet değildir!

MeMap platformuna üye olmak ücretsizdir. Ama size ait FitSkor'a sahip olabilmeniz için FitSkor® Lisansına sahip olmanız gerekir. Bu lisansı profil sayfanızdan satın alabilir, MeMap Eğitmeni veya Akıllı Merkezlerden edinebilirsiniz.

Generic image
Veri bankası değildir

MeMap'in ticari politikası, son zamanlarda aşina olduğunuz ücretsiz platformların veri bankası oluşturup reklam verenlere sizin bilgilerinizi kullandırmak üzere kurulmamıştır. Sizden alınan bilgiler size ait fiziksel uygunluk karnenizi oluşturmak için zaruri bilgilerdir.

Generic image
MeMap aktivitelerinizi takip etmez

Okulda iken hocanız sizin kaç saat çalıştığınız ile ilgilenmez. Sınavda aldığınız not sizin ne kadar çalıştığınızı zaten gösterir.
MeMap piyasadaki çoğu fitness uygulaması gibi sizin aktivitelerinizi takip etmez. Yaptığınız aktivitelerin size katkısını ölçmek için tasarlandı. Dolayısıya doğru yolda olup olmadığınızı size söyler.

Generic image
MeMap değerlendirirken sizi dinlemez

Fitness endüstrisi tam tersine çalışıyor. Sizin isteklerinize göre hareket ediyor. İsteklerinizi de trendler etkiliyor.
Hastaneye gidip "ben bir beyin tomografisi çekmek istiyorum" demediğinize göre, egzersiz konusu niye böyle? MeMap isteklerinizden ziyade sizi doğru yöne sevk etmeyi görev bilir!

Generic image
MeMap boşa geçen zamanı sevmez!

Geçici moda trendler maalesef bazen tüm jenerasyonu bile olumsuz etkileyebiliyor. MeMap'in "Ölçmezsen, bilemezsin" felsefesi bu yüzden var. Senelerce çalışıp emekli olmayı beklerken, sigortanızın hiç yatmadığını öğrenmek istemezsiniz herhalde...

Generic image
MeMap sizin sporcu olmadığınızı bilir!

Hatta bu konuda çok ısrarcıdır. Egzersiz programınız dünya şampiyonluğu için tasarlanmaz. Önceliği sağlıktır, çalışma frekansları ve sürelerini siz belirtir MeMap ise FitSkor®'unuza göre uygun egzersiz stratejisi önerir.

Generic image
MeMap sadece egzersiz ile ilgili değildir!

MeMap egzersizi hayatınızın merkezi haline getirmez. Tüm fitness bileşenlerini eş zamanlı geliştirmenin kolay olmadığını bilir, bu yüzden MeMap fitness bileşenlerini sağlığınıza katkıları açısından önceliklendirme felsefesini benimsemiştir. Temel felsefe doğru hedef koyup sağlığa ilişkin fiziksel gelişmeyi sağlamaktır.

Generic image
MeMap yağ miktarınız çok ciddiye almaz!

Egzersizin değiştirebildiği asıl bileşenleri ölçmeden egzersizin katkılarını bilme şansınız yok. "Ölçüm" adı altında genellikle yağınıza bakılıyor hep. Halbuki yağ miktarınız fiziksel kapasiteniz ile çok ilişkili değildir. Bu bilgi çoğu zaman motivasyonunuzu da bozuyor. MeMap bu bakış açınızı değiştirmek için yaratıldı.


Senin için MeMap Deneyimi

Generic image
ÜYE OL

MeMap'e üye ol. Profil sayfanı düzenle. Unutma kişisel bilgilerin FitSkor sonuçların için önemli!

Generic image
RANDEVU AL

Sana en uygun merkezden ve eğitmenden randevu al. Eğitmeninle buluş. FitSkorunu öğren!

Generic image
ÖLÇÜMLERİNİ YAPTIR

Klinik ve davranışsal risk faktörünü değerlendirerek yaşa ve cinsiyete bağlı, kişiye özel risk sınıfın belirlenir. Kalp gücün, kas gücün, esneklik ve vücut kompozisyonun gibi en az 6 farklı fitness bileşenin değerlendirilerek FitSkor®’un bilimsel olarak hesaplanır.

Generic image
REÇETENİ AL

MeMap senin ihtiyaçlarına uygun özel bir egzersiz programı hazırlar.

Generic image
KENDİNİ GELİŞTİR

MeMap uzun vadeli, sürdürülebilir değişimi yaratmak için tamamen sana özel bir egzersiz planı ve stratejisi yaratır. Sağlıklı bir yaşam ve güçlü bir fizik için doğru fitness alışkanlıkları kazanmana teşvik eder. Artık sağlığın ve bedenin senin kontrolünde!

Generic image
GELİŞİMİNİ TAKİP ET

MeMap’in yenilikçi tasarımı ile gelişimini rakamlarla takip edip sonuçlara göre egzersiz programını güncelleyebilirsin. Eğer hedeflerine ulaştıysan, bunları korumak ve daha ileri taşımak için MeMap sana yeni ve farklı stratejiler sunar. Her ne amaçla egzersiz yapıyorsan yap, MeMap ile aktivitelerini değil, sonuçlarını takip edersin. Hedefine en kısa ve etkili yoldan ulaşırsın.