MeMap eğitmenler için nedir?

MeMap, birçok yeni hizmeti ile yeni nesil fitness dünyası sunan bir platformdur. Seni duyarlı merkezlerle bir araya getirir ve standardize edilmiş MeMap hizmetlerini verebileceğin bilinçli danışanlarla buluşturur. MeMap, sağlık bakış açısıyla tasarlanmış, vücudun gerçek ihtiyaçlarına uygun, tamamen kişiselleştirilebilen ve sonuçlarını takip edebildiğin hizmetler sunar. Sadece senin kullanımın için geliştirdiği ScoreSoft® yazılımı ile sana değer katar.

Yeni Nesil Eğitmen

"Yeni nesil eğitmen" sadece genç ve yeni yetişen eğitmen adayı anlamına gelmez. İnovasyona ve yeni fikirlere açık, bilgi edinmeye aç ve farklılık yaratmaya enerjisi olanlar için kullandığımız bir terimdir. Artık MeMap'in yeni nesil eğitmenleri arasına katılıp danışanlarının gerçek ihtiyaçlarını belirleme ve yarattığın gelişimi rakamlarla gösterme şansın var.

Danışanların ne kadar fit?

Başarılı bir fitness stratejisi bilimle desteklenir ve önceliği sağlıktır.
MeMap rakamlarla ifade edebildiğin gerçek fitness sonuçları yaratır.

Peki sen yarattığın sonuçları biliyor musun?

Beyninin Yeni Bisikleti: ScoreSoft® Yazılımı

Bisiklet, yürümeye göre çok daha az enerjiye ihtiyaç duymasına rağmen ulaşım hızımızı kat kat artırır. Bizi ulaşımda daha verimli hale getirir. Steve Jobs’ın bilgisayar için kullandığı "beynin bisikleti" metaforuyla tam olarak anlatmak istediği de bu. Bilgisayar, bizden daha hızlı şekilde bilgiyi işler ve saklar. Bilgisayar, bizi yaptığımız işte daha verimli hale getirir. Vakit alacak işleri yazılıma bırakmak, işimizi niteliksel olarak geliştirme ve yeni şeyler keşfetme fırsatı yaratır.

MeMap, beyninin yeni bisikletini geliştirdi. Artık ScoreSoft® yazılımı sayesinde hız kazanacak ve danışanlara neler kazandırdığını bilimsel verilerle kanıtlayabileceksin.

MeMap eğitmeni olmak sana ne kazandırır?

Generic image
Amacı olan kariyer

50 yaşında kaç tane fitness eğitmeni tanıyorsun? MeMap, aldığın tüm eğitimler ve kazandığın onca tecrübeyle uzun yıllar mesleğini yapabilmen için yanında.

Generic image
Bilim elçiliği

Artık danışanlarına yaptırdığın egzersizlerin onlara ne sağladığını bilimsel olarak gösterme fırsatın var. ScoreSoft® yazılımı, sahip olduğun tüm bilgiyi danışanlarına göstermen için bir araç.

Generic image
Mesleğine ait yazılım

ScoreSoft® yazılımı tüm fitness eğitmenlerini ortak dilde konuşturur. Seni tüm karmaşadan ve aldatmacadan sıyırıp başarını rakamlarla gösterebilmeni mümkün kılar.

Generic image
Sorumlulukların dağılımı

ScoreSoft® analizlerinde danışanın beslenme alışkanlıklarının ve senin egzersizlerinin sonuçları ayrı ayrı gösterilir. Analizler sayesinde senin sorumluluğun olmayan vücut kompozisyonu odaklı istekler yüzünden zorluk yaşamazsın.

Generic image
Egzersiz stratejisi

ScoreSoft® yazılımı danışanının mecvut seviyesine ve ayırabileceği süreye göre egzersiz stratejisi oluşturur. Doğru sıralama ve yeterli egzersiz süreleri hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlar.

Generic image
Kazanç artışı

İstersen lisans sağlayıcı olarak MeMap iş modeline katılır ve ayrıcalıklı olursun. Verdiğin hizmetlere ek olarak FitSkor® lisanslarından pay alarak kazancını daha da artırırsın.

Generic image
"MeMap Platform Eğitmeni" olabilirsin

MeMap platformu seni dış dünyaya tanıtır ve danışan portföyünü genişletir. MeMap hizmetlerinden yararlanmak isteyen herkes senden tek tıkla randevu alabilir.

Generic image
"ScoreSoft® Kullanıcısı" olabilirsin

MeMap platformunda yer almak istemezsen ScoreSoft® yazılımını kapalı sistem olarak kendi mevcut danışanlarınla kullanabilirsin.