Üyelerin ne kadar fit?

Başarılı bir fitness stratejisi bilimle desteklenir ve önceliği sağlıktır.
MeMap rakamlarla ifade edebildiğin gerçek fitness sonuçları yaratır.
Peki, sen yarattığın sonuçları biliyor musun? Üyelerinin FitSkor'u kaç?
Fitness anlayışını yeniden tasarlayan MeMap ile artık aktiviteleri değil, sonuçları takip et.

Beyninizin Bisikleti (MeMap Yazılımı)

MeMap mesleğine ait eşsiz bir yazılım geliştirdi. Fitness eğitmenlerine ortak dil konuşturacak yazılım sayesinde danışanlarına kattıklarını rakamlarla gösterebilecek fırsatın olacak.

Sıradan değil, yenilikçi ol.

MeMap'in patentli Fitskor® algoritması ile üyelerinin zayıf yönlerini keşfetmelerini sağla. Doğru bir egzersiz stratejisi kur ve zayıf yönleri geliştirecek reçeteler yaz. Üyelerine kazandıracağın farkındalık ve MeMap'in verdiği bilimsel destek ile mesleğinde vazgeçilmez ol.

Lider ve vazgeçilmez ol.

MeMap platformu ve fitness yazılımı, sana maksimum fayda sağlamak için geliştirilmiş profesyonel bir sürümdür. MeMap ile hazırladığın her egzersiz reçetesinden en üst seviyede verim alıp, üyelerini daha çok memnun edersin. Sürekli gelişen ve sürdürülebilir egzersiz planı ile üye devamlılığını sağlarsın. Bu sayede hem başarın hem kazancın katlanarak artar.

Be a leader, become irreplaceable.

MeMap’s platform and fitness software are professional tools designed to give you maximum support. With MeMap you get maximum efficiency out of your exercise prescription and increased client satisfaction. With a developing and sustainable exercise plan you can ensure continued membership and increase both your success and profit.

MeMap sana daha fazlasını sunuyor!

MeMap ile öğrencilerine önerdiğin her egzersizden en üst seviyede verim alacak, ve onları daha da mutlu edeceksin. Bu sayede öğrencilerin artacak ve alanında en iyilerden biri olacaksın. Sürekli gelişen ve sürdürülebilir egzersiz planı ile üye devamlılığı sağlarsın. Bu sayede hem başarın hem kazancın katlanarak artar.

Test et

Bilgin ve becerilerin ile üyelerinde yarattığın görsel ve fizyolojik değişiklikleri göstermenin, hak ettiğin övgüyü almanın zamanı geldi. Artık MeMap ile danışanlarının gerçek ihtiyaçlarını belirleyip, yarattığın gelişimleri rakamlarla gösterme şansın var. Tartıdaki olumlu ya da olumsuz değişiklikler senin değil, üyenin beslenme alışkanlıklarının etkisi. Senin etkileyebildiğin bileşenleri ölçmeye başla ve yaptığın işin önemini ortaya çıkar.

Sonuçları göster

MeMap, üyende yarattığın gelişimleri rakamlarla takip edebilmeni ve sonuçları üyen ile paylaşarak başarını göstermeni sağlar. MeMap sisteminin detaylı analizleri, hangi fitness bileşeninin ne kadar zamanda ve ne kadar değiştiğini gösterir. Bu gelişimin üyenin sağlık verilerine ne kadar etki ettiğini de ayrıntısıyla raporlar. FitSkor takibi ile üyelerin, senin danışmanlığınla ne kadar hızlı geliştiklerini görürler.

VAZGEÇİLMEZ OL

MeMap Akıllı Fitness Sistemi sana değer katmak için geliştirildi. Senin yerine geçmez. Senin adına karar vermez. Sana hız katmak ve sana yardım etmek için tasarlandı. Şimdi MeMap ile mesleğinde yıldız olmaya adaysın. Üyenin fizyolojik yaşını sen kontrol et, hayat kalitesini artır ve sağlıklı ömrünü uzat. Sunduğun benzersiz hizmetle vaz geçilmez ol. Artık kontrol sende!

BİZE KATIL

MeMap’e üye olarak Yeni Nesil Fitness eğitmenlerine katılacaksın. Sisteme kayıtlı diğer meslektaşların ile ortak dil kullanacak çok daha güçlü, çok daha bilinir olacaksın. MeMap platformu sayesinde danışanlarına istediğin her zaman ve her yerden ulaşabileceksin.MeMap’le senin gibi değerli eğitmenleri arayan insanların da sana ulaşmaları çok daha kolay olacak. MeMap platformu, FitSkorunu öğrenmek isteyenleri seninle buluşturacak.

Amacı Olan Kariyer

MeMap platformu, seni FitSkor'unu öğrenmek isteyen üyelerle buluşturur. Sen de Yeni Nesil Fitness Eğitmenlerine katıl; meslektaşların ile ortak bilim dilini kullanarak daha güçlü ve daha bilinir ol. MeMap platformu sayesinde danışanlarına istediğin zaman, istediğin yerden ulaş.