Üyelerinin FitSkor’u kaç, biliyor musun?

Fitness anlayışını yeniden tasarlayan MeMap, mesleğinde yıldız olman için seninle çalışmaya hazır. Başarılı bir fitness stratejisi bilimle desteklenir ve önceliği sağlıktır. Rakamlarla ifade edebildiğin gerçek sonuçlar yaratır. Peki, sen yarattığın sonuçları biliyor musun? Üyelerini ne kadar takip edebiliyorsun? Artık aktiviteleri değil, sonuçları takip et.

Akıllı Fitness, MeMap ile başlar.

Beyninizin Bisikleti (MeMap Yazılımı)

MeMap mesleğine ait eşsiz bir yazılım geliştirdi. Bize ortak dil konuşturacak ve danışanlarına kattıklarını rakamlarla gösterebilecek fırsatın olacak.

Sıradan değil, vazgeçilmez ol.

Üyelerinin doğru bir egzersiz stratejisi yürütmelerine yardım et. Bilimsel veriler senin yanında. MeMap'in patentli Fitskor® algoritması ile üyelerinin zayıf yönlerini keşfetmelerini sağla ve bu yönleri gelişrirmeye yönelik reçeteler yaz. Üyelerine kazandıracağın farkındalık ve MeMap'in verdiği bilimsel destek ile mesleğinde vazgeçilmez ol.

Lider ve yenilikçi ol.

MeMap platformu ve fitness yazılımı, fitness eğitmenlerine maksimum fayda sağlamak üzerine kurulmuş profesyonel bir sürümdür. Eğitmen olarak, danışanlarının kendi sonuçlarını gömesine ve farkına varmalarına yardım et. Üyelerin için doğru hedefleri belirle. Onları başarıya yönlendir, kendilerine güvenmelerini sağla. Alanında lider ol.

MeMap sana daha fazlasını sunuyor!

MeMap ile öğrencilerine önerdiğin her egzersizden en üst seviyede verim alacak, ve onları daha da mutlu edeceksin. Bu sayede öğrencilerin artacak ve alanında en iyilerden biri olacaksın. Sürekli gelişen ve sürdürülebilir egzersiz planı ile üye devamlılığı sağlarsın. Bu sayede hem başarın hem kazancın katlanarak artar.

TEST ET

Bilgin, becerin ve uygulamaların ile danışanlarında yarattığın fiziksel ve fizyolojik değişiklikleri artık onlara göstermenin ve hak ettiğin övgüyü almanın zamanı geldi. MeMap ile danışanlarına gerçek ihtiyaçlarını gösterecek çünkü yarattığın değişimleri ve gelişimleri bir tartıdan gösterme şansın yok. Tartıdaki olumlu ya da olumsuz değişiklikler aslında kişinin hayat boyu edindiği beslenme alışkanlıklarının bir yansıması. Senin etkileyebildiğin bileşenleri ölçmeye başla ve yaptığın işin önemini ortaya çıkar.

SONUÇLARI GÖSTER

MeMap üyende yarattığın gelişimleri rakamlarla takip etmeni ve sonuçları üyen ile paylaşarak başarını göstermeni sağlayacak. Artık üyelerinin reçetelerini istediğin sıklıkta güncellemek senin için çok kolay. Üyelerinin fitness seviyelerini daha da geliştirmek ve korumak için MeMap hep senin yanında olacak. MeMap sisteminin detaylı analizleri hangi fitness bileşeninin ne kadar zamanda, nasıl değiştiğini gösterecek. Bu değişimin ve gelişimin üyenin sağlık verilerine nasıl ve ne kadar et ettiğini de sana ayrıntısıyla raporlayacak. Danışan senin reçetelendirdiğin egzersizlerle ne kadar hızlı geliştirdiğini artık rakamlarla gösterebileceksin. FitSkor’u oluşturacak ve FitSkor’u takip edeceksin.

VAZGEÇİLMEZ OL

MeMap Akıllı Fitness Sistemi sana değer katmak için geliştirildi. Senin yerine geçmez. Senin adına karar vermez. Sana hız katmak ve sana yardım etmek için tasarlandı. Şimdi MeMap ile mesleğinde yıldız olmaya adaysın. Üyenin fizyolojik yaşını sen kontrol et, hayat kalitesini artır ve sağlıklı ömrünü uzat. Sunduğun benzersiz hizmetle vaz geçilmez ol. Artık kontrol sende!

BİZE KATIL

MeMap’e üye olarak Yeni Nesil Fitness eğitmenlerine katılacaksın. Sisteme kayıtlı diğer meslektaşların ile ortak dil kullanacak çok daha güçlü, çok daha bilinir olacaksın. MeMap platformu sayesinde danışanlarına istediğin her zaman ve her yerden ulaşabileceksin.MeMap’le senin gibi değerli eğitmenleri arayan insanların da sana ulaşmaları çok daha kolay olacak. MeMap platformu, FitSkorunu öğrenmek isteyenleri seninle buluşturacak.

Amacı Olan Kariyer

MeMap'in düzenlediği bireysel veya toplu tanıtım günlerine katıl, düşünce liderleri ve MeMap Eğitmenleri ile tanış. Kafandaki tüm sorulara yanıt bulabileceğin ve ufkunu genişletecek bu etkinliklere katılmak için bizimle iletişime geç yada elçilerimize ulaş