Akıllı Fitness Merkezleri

Bir fitness merkezi için devamlılığın ve büyümenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. MeMap platformu kişileri, eğitmenleri ve merkezleri ortak paydada buluşturma kapasitesi ile fitness merkezleri için devamlılığı olan ve sürekli büyüyen bir işbirliği sunuyor.
MeMap ile fitness merkezleri, FitSkor®'unu öğrenmek isteyen herkese, dijital platformu sayesinde ulaşılabilir olmalarını sağlayacak.

Dijital Platform

MeMap merkezleri bilim yoluyla ölçüm merkezlerine dönüştürüyor. Ölçüm yapabilen yeni nesil fitness eğitmeni atıyor. Ulusal çapta Akıllı Fitness Merkezine dönüştürüp ulaşılabilirliğini artırıyor.

Sürekli birliktelik

MeMap merkezlerin yeni ve aktif üyeler kazanmasını sağlar. Üyeler, eğitmenler ve merkezler arasında bir iletişim ağı oluşturur. Müşteri memnuniyetini yükselterek sürekli gelişen bir birliktelik yaratır.

Yenileme oranlarınızı iyileştirin

Üyelerinizin merkezinize geliş nedeni fiziksel ve fizyolojik gelişme. MeMap bilgiye dayalı değerlendirilebilen fiziksel ve fizyolojik verilere sahip olmanızı sağlar. Bu hizmet şekli otomatik eğitmen başarısını ve üyelerin devamlılığını sağlar.

Rekabet etme, vazgeçilmez ol

MeMap'in bilgiye dayalı üye yaklaşımı merkezinizin maddi yatırımlarını daha da anlamlı kılacak. Üyelerinizin merkezinize gelme nedenini değiştirecek yaklaşım modeli sizi vazgeçilmez hale getirecek.

MeMap Üstünlüğü

MeMap sayesinde merkeziniz yeni bir yönetim yaklaşımına sahip olacak.
Merkezinizi bilim merkezine dönüştürmek sizin elinizde.

MeMap’s superiority

With MeMap your gym will have new approach towards management.
It is in your hands to transform your gym into hubs of science.