MeMap merkezler için nedir?

MeMap, birçok yeni hizmeti ile yeni nesil fitness dünyası sunan bir platformdur. Sizi yeni nesil eğitmenlerle bir araya getirir ve standardize edilmiş MeMap hizmetlerini verebileceğiniz bilinçli danışanlarla buluşturur. MeMap, sağlık bakış açısıyla tasarlanmış, vücudun gerçek ihtiyaçlarına uygun, tamamen kişiselleştirilebilen ve sonuçlarını takip edebildiğiniz hizmetler sunar.

Duyarlı Merkez

MeMap merkezleri üyelerine karşı duyarlıdır, onlara sadece bir egzersiz salonu sağlamaz. Üyelerinin fiziksel gelişimini ve sağlığını da önemser. Üyelerin sadece merkeze giriş çıkışlarını değil, aldıkları hizmetlerin sonuçlarını takip eder. Verdiği hizmetlerin verimliliğini ve üyelerine kattığını detaylı analizlerle gösterir.

Üyeleriniz ne kadar fit?

Üyelerinizin merkezinize geliş nedeni fiziksel ve fizyolojik gelişmedir. Artık Fitness Check-Up ile üyelerinizin gerçek ihtiyaçlarını belirleyebilir ve sağladığınız gelişimi rakamlarla gösterebilirsiniz.

ScoreSoft® Yazılımı ve Yeni Nesil Eğitmen

ScoreSoft® sadece yeni nesil eğitmenlerin MeMap hizmetlerini verebilmek için kullandıkları mesleki bir yazılımdır. Üyelerinizin merkezinizi ne sıklıkla kullandığını takip eden bir müşteri yönetim yazılımı değildir. Yöneticiler MeMap platformunu kullanarak eğitmenlerin performansını değerlendirebilir, üyelerin gelişimlerini kontrol edebilir ve merkezin üyeye kazandırdıklarını detaylı analizlerle gösterebilirler.

Yeni nesil eğitmenler, ScoreSoft® yazılımını kullanma ve MeMap hizmetleri verme eğitimlerini MeMap'ten alırlar. MeMap, mevcut eğitmenlerinize eğitim verir ya da sizi hazır olan yeni nesil eğitmenlerle buluşturur.

MeMap merkezi olmak size ne kazandırır?

Generic image
Dijital Fitness Platformu

MeMap platformu merkezinizin bilinirliğini artırır. Üyeleriniz, eğitmenleriniz ve merkeziniz arasında bir iletişim ağı oluşturur. Merkezin hizmet kalitesini kontrol edebilme imkanı sunar.

Generic image
Yeni Hizmetler

Sadece MeMap merkezlerinde verilebilen patentli hizmetler ile hizmet yelpazeniz genişler ve kazancınız artar.

Generic image
Üye bağlılığı

MeMap'in yeni nesil eğitmenlerden hizmet almak yüksek üye memnuniyeti sağlar ve üyelik yenileme oranlarını artırır.

Generic image
Yeni üye

Memnun üyeler yeni üyeler kazandırır. MeMap platformu da merkezinizin tanıtımını yaparak yeni üyelere ulaşmanızı kolaylaştırır.

Generic image
Yeni nesil eğitmen

MeMap, mevcut eğitmenlerinizi eğitir ya da sizi hazır eğitmenlerle buluşturur. Yeni nesil eğitmenler verdiğiniz hizmetlerin kalitesini yükseltir.

Generic image
Az yatırımla çok kazanç

MeMap, merkezinizi mevcut fiziksel imkanlarınızı kullanarak, bilim yoluyla ölçüm yapabilir hale getirir. Fazladan yatırım yapmadan kazancınız artar.