Sıkça Sorulan Sorular

FitSkor® Lisansı’nı profil sayfandan satın alabilirsin. Böylece sana en uygun spor merkezinde ve istediğin eğitmen eşliğinde hizmeti kullanabilirsin.

Profil bilgilerinin altındaki “Düzenle” butonuna tıkladığında fotoğraf bölümünde küçük mavi bir çark belirecek. Ona tıklayarak bilgisayarından yüzünün görüneceği bir fotoğraf yükleyebilirsin.

İnternet sitemizde "Kayıt ol" ve "Giriş yap" butonlarını görebilirsin. Kişisel bilgilerin ile iletişim bilgilerini girdikten sonra ücretsiz olarak üyeliğini oluşturabilirsin.

Profil bilgilerinin altındaki “Düzenle” butonuna tıklayarak daha önce girmiş olduğun bütün bilgileri değiştirebilirsin.

Profil bilgilerinin altındaki “Düzenle” butonuna tıklayarak, daha önce girmiş olduğun e-mail adresini değiştirebilirsin.

Bireysel eğitmeninle egzersiz programına devam etmek istiyorsan, sadece testlerini yaptırıp MeMap Raporu’nu alabilirsin. Bu rapor ile eğitmenin, senin zayıf yanlarını görerek daha iyi bir program hazırlayabilir. Program sonunda da testi tekrarlayarak ne kadar gelişme kaydettiğini görebilirsin.

MeMap’in Nerede Bulurum? sayfasında Akıllı Merkez’leri, MeMap Eğitmenleri’ni ve MeMap Elçileri’ni görebilirsin. Sana en uygun merkezi ya da eğitmeni seçtikten sonra istediğin zamana randevu oluşturabilirsin. Randevuna geldiğinde, eğitmenin ilk olarak sana sağlık değerlendirmesi yapacak ve risk sınıfına uygun egzersiz testlerini belirleyecek. Toplamda ortalama 55 dakika süren 6 farklı test uygulanacak. Sonunda 100 üzerinden değerlendirilen FitSkor’unu göreceksin; güçlü ve zayıf taraflarını göreceğin detaylı bir MeMap Raporu alacaksın. Belirlenen ihtiyaçlarına uygun, sana özel egzersiz programını alıp, düzenli çalıştıktan sonra yeniden test yaptırarak hangi parametrende ne kadar gelişme olduğunu rakamsal olarak grafiklerle takip edebileceksin.

Profil sayfanda merkezlerim başlığı altında hizmet aldığın merkezlerin bulunur. Merkezin yanındaki “İptal et” butonu ilişkinizi bitirebilirsin. Sonrasında, eğer FitSkor® Lisansı’nı sana bu merkez ücretsiz verdiyse ya kendi lisansını satın alman gerekecek ya da başka bir eğitmenden veya merkezden lisansını temin edeceksin.

Randevu aldığında e-mail adresine hazırlanma rehberi gelecek. Hazırlanma rehberi, test öncesi beslenme, giyim ve akut sağlık durumları gibi bilgiler içerir.

Önce 7 soruluk “Fiziksel Aktiviteye Hazır Olma Anketi’ni (PAR-Q)” doldurularak, egzersizler öncesi doktor kontrolüne gerek olup olmadığını tespit edilir. Sonra eğitmenler, Amerikan Kalp Derneği (AHA) ve Amerikan Spor Hekimliği Koleji’nin (ACSM) önerdiği kardiyovasküler risk faktörlerini değerlendirilerek, testler için uygun zorluk seviyesini belirlerler. Son olarak testlerden önce tansiyon değerine bakılır. FitSkor® Yazılımı sayesinde eğitmenler, testleri yaparken sağlığını riske atmazlar.

MeMap, aktivitelerini takip eden bir uygulama değildir. Kaç saat ders çalıştığınla ilgilenmez; sağlık sınavından kaç puan aldığına ve hangi konularda eksiğin olduğuna bakar. Böylece doğru hedefler belirlemene yardım eder.

MeMap platformuna üye olmak ücretsizdir. Ama uzman eğitmenlerle egzersiz testlerini yapıp MeMap raporunu alabilmek için FitSkor® Lisansı’na sahip olman gerekir.

MeMap, ticari politikası gereği üyelerinin kişisel bilgilerini reklam veren kuruluşlarla paylaşmaz. Alınan bilgiler, size özel fiziksel uygunluk karnesi oluşturmak için gereklidir ve sadece MeMap sisteminde saklanır.

Şifreni unuttuysan, giriş sayfasındaki “Şifreni mi unuttun?” bağlantısına tıklamalısın. Şifre değiştirme sayfası e-mail adresine gönderilecektir. Kayıt olduğun e-mail adresini unuttuysan "Nerede bulurum?" sayfasından bize mesaj gönderebilirsin.

MeMap, sunacağı hizmetin kalitesinden emin. Eğer aldığın hizmeti beğenmezsen ödediğin ücretin tamamı, yasal olarak belirlenen sürede (14 gün) iade edilir. Bunun için yapman gereken, internet sitemizdeki "Nerede bulurum?" sayfamızdan herhangi bir MeMap Elçisi ile iletişime geçmek.

Profil sayfanda eğitmenlerim başlığı altında hizmet aldığın eğitmenin bulunur. Eğitmenin yanındaki “İptal et” butonu ilişkinizi bitirebilirsin. Sonrasında, eğer FitSkor® Lisansı’nı sana bu eğitmen ücretsiz verdiyse ya kendi lisansını satın alman gerekecek ya da başka bir eğitmenden veya merkezden lisansını temin edeceksin.